25 лютого 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України відбулася зустріч з представниками в справах інтелектуальної власності (патентними повіреними), юристами та фахівцями-практиками у сфері інтелектуальної власності. У форматі круглого столу обговорювалося питання: чи існує необхідність проведення кваліфікаційної експертизи під час розгляду заявок на такі об’єкти промислової власності, як корисні моделі та промислові зразки.
25 лютого 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України відбулася зустріч з представниками в справах інтелектуальної власності (патентними повіреними), юристами та фахівцями-практиками у сфері інтелектуальної власності.
У форматі круглого столу обговорювалося питання: чи існує необхідність проведення кваліфікаційної експертизи під час розгляду заявок на такі об’єкти промислової власності, як корисні моделі та промислові зразки.
У ході робочої дискусії вдалося з’ясувати, що позиція всіх учасників зустрічі стосовно предмету розгляду цілком одностайна: недоцільно проводити кваліфікаційну експертизу при розгляді заявок на корисні моделі та промислові зразки.
Під час діалогу учасники заходу зосередили увагу й на інших актуальних питаннях сфери промислової власності. Ішлося, зокрема, про так званий патентний тролінг і можливі шляхи мінімізації його негативних наслідків.
Зустріч було проведено ДСІВ за дорученням Віце-прем’єр-міністра України.